الهه منصوریان: مطمئن به قهرمانی درلیگ ووشو بودم چاپ
1/12/1391 2:00:26 PM
الهه منصوریان: مطمئن به قهرمانی درلیگ ووشو بودم
قهرمانی تیم ووشو فولاد ماهان در لیگ بانوان اتفاقی نبود و بعد از دو سال تلاش و برنامه ریزی به این مهم دست پیدا کردیم.

به گزارش پایگاه خبری ورزش و جوانان اصفهان،الهه منصوریان سرمربی تیم ووشو فولاد ماهان با بیان این مطلب افزود: سال گذشته دیدار نهایی را به گاز مازندران واگذار کردیم و همان زمان مطمئن بودم می توانیم با جبران این شکست سکوی نخست را کسب کنیم که در لیگ 91 با تلاش همه اعضای تیم ثمره دوسال برنامه ریزی را گرفته و جام قهرمانی را از آن خود کردیم.
منصوریان که خود عضو تیم ملی و از مدال آوران جهانی و آسیایی است در خصوص حضور ووشوکارانی از این دست در ترکیب تیم و نقش آنها در این قهرمانی گفت: بدون شک بدون کمک چنین ووشوکارانی رسیدن به این مهم سخت بود، شهربانو منصوریان، صدیقه دريانی و مریم هاشمی از ملی پوشان عنوان دار تیم ما بودند که نقش موثری در کسب این عنوان داشتیم.
وی به تالو کاران تیم نیز اشاره کرد و گفت: در تالو ووشو کاران جوان و آینده داری مثل هانیه رجبی دارنده مدال برنز آسیا و نفر سوم جوانان جهان، فرزانه ابراهیم پورو سمیه میرزایی در ترکیب تیم حضور داشتند که در کنار میرانی با تجربه موفق شدیم نتایج خوبی در این بخش کسب کنیم.
منصوریان درباره سطح فنی این دوره از رقابتها هم گفت: به لحاظ کمی در لیگ امسال تعداد تیمها قابل توجه بود و از بعد کیفی هم تیمها به شرایط خوبی رسیده بودند و تقسیم شدن ملی پوشان و عنوان داران در همه تیمها وزن اکثر آنها را بالا برده بود به خصوص تیمهای حاضر در نیمه نهایی که قدرت تقریبا یکسانی داشتند که لازم است به فدراسیون ووشو بابت راه اندازی این لیگ پویا و با برنامه تبریک بگویم.
سرمربی فولاد ماهان در پایان گفت: با حمایتهای باشگاه فرهنگی ورزشی فولادماهان تیم خوب و یکدستی را جمع و جور کرده ایم و برنامه های ویژه ای را برای آینده داریم و قرار است این تیم را به رقابتهای برون مرزی هم اعزام کنیم./انتهای پیام107/

نظرات شما

نام:  
نام خانوادگی :  
پست الکترونیکی:  
آدرس وب  
نظر شما :  

سخن روز
پایگاه خبری ورزش اصفهان / اخبار / آرشیو اخبار / الهه منصوریان: مطمئن به قهرمانی درلیگ ووشو بودم
پیوندها
گزارش تصویری
دوره توانمند سازی رسانه و فضای مجازی 29 مهر
مسابقات دارت کارکنان ادارات استان اصفهان گرامیداشت هفته تربیت بدنی 29 مهر
مراسم عزاداری کارکنان اداره کل ورزش و جوانان استان در دهه دوم محرم 29 مهر
معرفی پیشکسوتان
نظرسنجی
به نظر شما سهم ورزش بانوان استان اصفهان در پوشش رسانه های استان چقدر است؟


آمار بازدید سایت