کاراته کای ملی پوش اصفهانی:
موفقیتم را مدیون سمانه حبیبی هستم چاپ
25/3/1391 10:34:05 AM
موفقیتم را مدیون سمانه حبیبی هستم
خیلی خوشحالم در اولین حضورم در مسابقات بین المللی بر سکوی سوم ایستادم.

به گزارش پایگاه خبری ورزش و جوانان اصفهان،عاطفه عظیمی کاراته کای ملی پوش اصفهانی تیم جوانان کشورمان با بیان این مطلب اظهار داشت:درمسابقات آسیایی ترکیه برای اولین بار با تیم ملی حضور یافتم و چهار مسابقه برگزار که درمبارزه نخست با نماینده کشور میزبان به تساوی 3بر3 رسید ودر رای داور(هانتی)شکست خوردم اما در دیگر دیدارها با پیروزی تاتامی را ترک نمودم و برسکوی سومی تکیه زدم.
وی ادامه داد:در تیم ملی جوانان ایران 16 نفر حضور داشتند که تنها من و فروزان بوسعیدی اصفهانی بودیم و فروزان بوسعیدی نیز به گردن آویز نقره رسید و ازجمع ملی پوشان 11 نفر در انفرادی توانستند مدال کسب کنند.
عاطفه عظیمی کاراته کای ملی پوش اصفهانی سطح رقابتهای آسیایی ترکیه را بالا دانست و افزود:در این مسابقات تیمهای شرکت کننده با آمادگی کامل و بهترین نفرات کاراته کاهای کشور خود را به ترکیه اعزام کردند.
وی خاطر نشان کرد:از چهارسالگی کاراته را زیرنظر سنسی زهرا شاکری آغاز و اکنون نزدیک سه سال است که زیرنظر سمانه حبیبی در آکادمی علی ابن ابیطالب تمرین می کنم،درآکادمی کاراته علی ابن ابیطالب ورزشکارانی حضور دارند که در سطح قهرمانی فعالیت می کنند و این موفقیتی که به دست آوردم مدیون سمانه حبیبی هستم که در این مدت زحمات زیادی برای پیشرفت من کشید.
عاطفه عظیمی در پایان ضمن تشکر از علی دعوائیها رئیس هیات کاراته استان اصفهان افزود:اکنون 17 سال سن دارم و سعی براین دارم با تمرینهای مستمر در سطح بین المللی برای استان اصفهان وایران اسلامی افتخار آفرینی کنم./انتهای پیام107/

نظرات شما

نام:  
نام خانوادگی :  
پست الکترونیکی:  
آدرس وب  
نظر شما :  

سخن روز
پایگاه خبری ورزش اصفهان / اخبار / آرشیو اخبار / موفقیتم را مدیون سمانه حبیبی هستم
پیوندها
گزارش تصویری
دوره توانمند سازی رسانه و فضای مجازی 29 مهر
مسابقات دارت کارکنان ادارات استان اصفهان گرامیداشت هفته تربیت بدنی 29 مهر
مراسم عزاداری کارکنان اداره کل ورزش و جوانان استان در دهه دوم محرم 29 مهر
معرفی پیشکسوتان
نظرسنجی
به نظر شما سهم ورزش بانوان استان اصفهان در پوشش رسانه های استان چقدر است؟


آمار بازدید سایت