دیگر خبر ها










موفقیتم را مدیون سمانه حبیبی هستم چاپ
25/3/1391 10:34:05 AM
موفقیتم را مدیون سمانه حبیبی هستم
خیلی خوشحالم در اولین حضورم در مسابقات بین المللی بر سکوی سوم ایستادم.

به گزارش پایگاه خبری ورزش و جوانان اصفهان،عاطفه عظیمی کاراته کای ملی پوش اصفهانی تیم جوانان کشورمان با بیان این مطلب اظهار داشت:درمسابقات آسیایی ترکیه برای اولین بار با تیم ملی حضور یافتم و چهار مسابقه برگزار که درمبارزه نخست با نماینده کشور میزبان به تساوی 3بر3 رسید ودر رای داور(هانتی)شکست خوردم اما در دیگر دیدارها با پیروزی تاتامی را ترک نمودم و برسکوی سومی تکیه زدم.
وی ادامه داد:در تیم ملی جوانان ایران 16 نفر حضور داشتند که تنها من و فروزان بوسعیدی اصفهانی بودیم و فروزان بوسعیدی نیز به گردن آویز نقره رسید و ازجمع ملی پوشان 11 نفر در انفرادی توانستند مدال کسب کنند.
عاطفه عظیمی کاراته کای ملی پوش اصفهانی سطح رقابتهای آسیایی ترکیه را بالا دانست و افزود:در این مسابقات تیمهای شرکت کننده با آمادگی کامل و بهترین نفرات کاراته کاهای کشور خود را به ترکیه اعزام کردند.
وی خاطر نشان کرد:از چهارسالگی کاراته را زیرنظر سنسی زهرا شاکری آغاز و اکنون نزدیک سه سال است که زیرنظر سمانه حبیبی در آکادمی علی ابن ابیطالب تمرین می کنم،درآکادمی کاراته علی ابن ابیطالب ورزشکارانی حضور دارند که در سطح قهرمانی فعالیت می کنند و این موفقیتی که به دست آوردم مدیون سمانه حبیبی هستم که در این مدت زحمات زیادی برای پیشرفت من کشید.
عاطفه عظیمی در پایان ضمن تشکر از علی دعوائیها رئیس هیات کاراته استان اصفهان افزود:اکنون 17 سال سن دارم و سعی براین دارم با تمرینهای مستمر در سطح بین المللی برای استان اصفهان وایران اسلامی افتخار آفرینی کنم./انتهای پیام107/

نظرات شما

نام:  
نام خانوادگی :  
پست الکترونیکی:  
آدرس وب  
نظر شما :  

مقالات
تمرين هاي آرامش دهنده
عنوان مقاله : تمرين هاي آرامش دهنده(شل سازي عضلات)شراره زماني

1
پایگاه خبری ورزش اصفهان / اخبار / موفقیتم را مدیون سمانه حبیبی هستم
گزارش
پایگاه خبری ورزش اصفهان / اخبار / موفقیتم را مدیون سمانه حبیبی هستم
گفت و گو
محمد احسانی:باید برای جام ملتها و جام جهانی 2018 برنامه ریزی کنیم
مسئول کمیته آموزش فدراسیون فوتبال:در جام جهانی به ما ثابت شد که فاصله فوتبال ما با فوتبال روز دنیا خیلی زیاد است.

1
پایگاه خبری ورزش اصفهان / اخبار / موفقیتم را مدیون سمانه حبیبی هستم
پایگاه خبری ورزش اصفهان / اخبار / موفقیتم را مدیون سمانه حبیبی هستم