روی خط کاراته استان اصفهان چاپ
6/6/1391 10:41:20 AM
روی خط کاراته استان اصفهان
مسابقات قهرمانی استان سبک کیوکوشین ماتسوشیما روز سوم شهریور ماه با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.

به گزارش پایگاه خبری ورزش و جوانان اصفهان، این رقابتها با حضور 200 کاراته کا در رده های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در سالن مجموعه ورزشی رسالت شهرستان دولت آباد برگزار شد.
این مسابقات که به منظور انتخابی جهت شرکت در مسابقات قهرمانی کشور برگزار گردید،در پایان 4 نفر برتر هر وزن از هر رده جهت شرکت در مسابقات کشور سبک انتخاب و به اردوی تیم کیوکوشین استان دعوت شدند.
شهردار برخوار و دولت آباد به همراه علی دعوائیها رئیس هیأت کاراته استان، اکبر دهقانی مسئول کمیته داوران، داریوش باقری مسئول کیوکوشین ماتسوشیما استان ، افشین طباطبایی نماینده کیوکوشین ماتسوشیماخاورمیانه و علی اکبر قاسمی مسئول کمیته داوران کیوکوشین ماتسوشیما کشور در سالن مسابقات حضور یافتند و از نزدیک از این رقابتها دیدن کردند.
در حاشیه این رقابتها استاژ ارتقا داوری با حضور 60 نفر از داوران این سبک و به مدرسی علی اکبر قاسمی رئیس کمیته داوران کیوکوشین ماتسوشیما کشور روز دوم شهریور ماه در سالن رسالت برگزار و پس از برگزاری آزمون تئوری و عملی تمام نفرات با کسب حدنصاب نمره، موفق به ارتقاء درجه داوری خود شدند.
گفتنی است مسابقات قهرمانی کشوری کیوکوشین ماتسوشیما کشور 22 و 23 شهریور ماه در کرمان برگزار خواهد شد و تیم منتخب استان خود را برای شرکت در این رقابتها آماده می کند.
مقام سومی اصفهان در مسابقات قهرمانی کشور شوتوکان SKA
مسابقات قهرمانی کشوری سبک شوتوکان SKA روز جمعه سوم شهریور ماه با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.
این رقابتها با حضور 900 کاراته کا در رده های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در سالن شهید حیدری شهرقدس تهران برگزار شد.
تیم منتخب شوتوکان SKA استان اصفهان با حضور 50 نفر شرکت کننده در این رقابتها توانست در مجموع مدالها مقام سوم این رقابتها را پس از استانهای گیلان و هرمزگان بدست آورد.
در کاتای تیمی نونهالان مقام اول و سوم این رده از آن اصفهان شد و در کاتای تیمی جوانان مقام اول و سوم مشترک و همچنین در کاتای تیمی بزرگسالان مقام دوم را کسب کرد./انتهای پیام 107/

نظرات شما

نام:  
نام خانوادگی :  
پست الکترونیکی:  
آدرس وب  
نظر شما :  

سخن روز
پایگاه خبری ورزش اصفهان / اخبار / آرشیو اخبار / روی خط کاراته استان اصفهان
پیوندها
گزارش تصویری
دوره توانمند سازی رسانه و فضای مجازی 29 مهر
مسابقات دارت کارکنان ادارات استان اصفهان گرامیداشت هفته تربیت بدنی 29 مهر
مراسم عزاداری کارکنان اداره کل ورزش و جوانان استان در دهه دوم محرم 29 مهر
معرفی پیشکسوتان
نظرسنجی
به نظر شما سهم ورزش بانوان استان اصفهان در پوشش رسانه های استان چقدر است؟


آمار بازدید سایت