اخبار وزارت
گفتگو
تیم داری ذوب آهن درهندبال چاپ
25/7/1391 9:41:24 AM
تیم داری ذوب آهن درهندبال
تیم هندبال ذوب آهن اصفهان به علت مشکلات مالی باشگاه در این فصل از رقابتهای لیگ برتر کشور انصراف داد.

اما با پیگیریهای سید حسن افتخاری مدیرفنی این تیم در سال گذشته تیمی به عنوان ذوب آهن اصفهان در مسابقات لیگ دسته اول کشور امسال حضور خواهد یافت،به همین منظور پایگاه خبری ورزش و جوانان اصفهان مصاحبه اختصاصی با سید حسن افتخاری انجام داده که توجه شما را به این گفتگو جلب می کنیم:
1)چطور تصمیم گرفتید که نام ذوب آهن را در هندبال کشور حفظ کنید؟
باشگاه ذوب آهن در رشته هندبال گذشته خوبی دارد و واقعا حیف بود که هندبال این باشگاه منحل شود به همین جهت با هیات مدیره باشگاه صحبت و آنها راغب شدند که تیم داری را در لیگ دسته اول داشته باشیم.
2)مسابقات لیگ دسته اول کشور چه زمانی استارت خواهد خورد؟
این رقابتها از ابتدای آبان ماه آغاز می شود که روز یکشنبه با هیات مدیره باشگاه جلسه ای داشتیم و با فدراسیون مکاتبه انجام شد هرچند فرصت کمی تا آغاز رقابتها داریم اما برای صعود به لیگ برتر تیم را خواهیم بست.
3)از بازیکنان فصل گذشته در این تیم حضور خواهند داشت؟
متاسفانه اکثر بازیکنان فصل گذشته ذوب آهن به دیگر تیمهای لیگ برتر کشور ملحق شدند و تنها دهقانی گلر این تیم به فولادمبارکه سپاهان پیوسته است ولی ما از بازیکنان امید و بعضی از بازیکنان تیم سپاهان نوین که منحل شده استفاده خواهیم کرد.
4)هدف اصلی شما برای تیم داری در لیگ دسته اول چیست؟
هدف اول ما این بود هندبال از بدنه باشگاه ذوب آهن منفک نشود چراکه باشگاه ذوب آهن همانگونه که گفتم در رشته هندبال ریشه دار است و از طرفی با صعود این تیم به لیگ برتر زمان مناسبی برای بستن تیمی قدرتمند خواهیم داشت،دوم اینکه ذوب آهن در سنوات گذشته بازیکنان زیادی را به تیم ملی تحویل داده و اگر این باشگاه در هندبال تیم داری نکند،لطمه جبران ناپذیری به هندبال کشور وارد خواهد شد.
5)حرف پایانی؟
امیدوارم این تیم با همکاری مجموعه هندبال در اصفهان حرفهای زیادی برای گفتن در لیگ دسته اول کشور داشته باشد و از کلیه کسانی که در گذشته برای این تیم زحمت کشیدند قدردانی می کنم./پژمان سلطانی/

نظرات شما

نام:  
نام خانوادگی :  
پست الکترونیکی:  
آدرس وب  
نظر شما :  

پیوندها
گزارش تصویری
همایش پیاده روی خانوادگی گرامیداشت نیمه شعبان ، هفته جوان و آزاد سازی خرمشهر در شهرستان آران و بیدگل ( 95/2/31 )
همایش پیاده روی خانوادگی گرامیداشت هفته جوان در شهرستان نطنز ( 95/2/31 )
برنامه های فرهنگی ورزشی گرامیداشت هفته جوان در شهرستان نایین
معرفی پیشکسوتان
نظرسنجی
چقدر از نحوه اطلاع رسانی سایت رضایت دارید؟

آمار بازدید سایت